SALONGSGRUPP, Rokokostil, 1900-tal.

144513. SALONGSGRUPP, Rokokostil, 1900-tal.

Soffa samt två fåtöljer. Klädsel i röd sammet. Soffans bredd 140 cm.

Smärre bruksslitage, repor, fläckar, något lösa bårdband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806