BORDSLAMPA, ANF Nybro, 1970-tal.

1444901. BORDSLAMPA, ANF Nybro, 1970-tal.

Stämplad ANF563, totalhöjd 51 cm , diameter 13 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 024