Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Teknika & Nautika
SKEPPS-/VÄLLINGKLOCKA, brons/trä, Karl XI monogram, 1900-tal.
1444703. SKEPPS-/VÄLLINGKLOCKA, brons/trä, Karl XI monogram, 1900-tal.
höjd 46 cm.
mindre åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 46 cm.
mindre åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
305