Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Konst
Skulptur
SKULPTUR, "Venus från Milo", brons. 1900-talets första hälft.
1444000. SKULPTUR, "Venus från Milo", brons. 1900-talets första hälft.
Höjd 17,5 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 17,5 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
409