1443769. PIERRE FORSSELL, ljusstakar 3 st, mässing Skultuna.

Märkta X10 1607. Höjd 19-23 cm.

Märken, repor och slitage. Gravyr på en fot.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
4Vitrin
Föremålsnr
1443769

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 344