VAS, glas, Reijmyre, "Master Call", 1998.

144197. VAS, glas, Reijmyre, "Master Call", 1998.

Signerad R 109834-3, Master Call, 1998. Höjd 30 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 569