TAKLAMPA, Werner Schou för Coronell Electro A/S, Danmark. 1900-talets andra hälft. Höjd 37 cm.

144196. TAKLAMPA, Werner Schou för Coronell Electro A/S, Danmark. 1900-talets andra hälft. Höjd 37 cm.

Koppar och jakaranda lameller. Cylinderformad. Infällda glasformationer i kopparplåten. Höjd 26,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 4 259