GUDMUND NYSTRÖM. Färglitografier, 3 st.

1441950. GUDMUND NYSTRÖM. Färglitografier, 3 st.

Signerade och numrerade 47/150, 49x49 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 024