SPEGEL, Ek, Glasmäster Markaryd. 1960/70-tal.

144194. SPEGEL, Ek, Glasmäster Markaryd. 1960/70-tal.

Mått 105 x 45 cm.

Bruksslitage. Två mycket små repor på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 105 x 45 cm.

Antal besök: 1 028