HYLLOR, stringmodell, stort parti, 1960/70-tal.

1441123. HYLLOR, stringmodell, stort parti, 1960/70-tal.

29 st hyllplan 78x20 cm
3 st 78x30 cm
3 st 44x28 cm
3 st vitmålade 78x20 cm
23 st gavlar, höjd 50-75 cm, djup 18-28 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 st hyllplan 78x20 cm
3 st 78x30 cm
3 st 44x28 cm
3 st vitmålade 78x20 cm

Slitage och repor.

Antal besök: 616