29 st hyllplan 78x20 cm
3 st 78x30 cm
3 st 44x28 cm
3 st vitmålade 78x20 cm
23 st gavlar, höjd 50-75 cm, djup 18-28 cm.
Slitage och repor.
29 st hyllplan 78x20 cm
3 st 78x30 cm
3 st 44x28 cm
3 st vitmålade 78x20 cm
Slitage och repor.