BÄRNSTENSHÄNGE M. HALSBAND I SILVER (925 EF) E Ferlin Göteborg ca 1950/1960-tal.

1440794. BÄRNSTENSHÄNGE M. HALSBAND I SILVER (925 EF) E Ferlin Göteborg ca 1950/1960-tal.

Hänge med bärnstensfärgad sten, halsband i sterling silver märkt EF 925 med en längd på 42 cm, ligger i rött etui.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 613