KAFFESERVIS 30 delar, porslin, "Blue Net", Lomonosov, Sovjet 1900-talets senare hälft.

144071. KAFFESERVIS 30 delar, porslin, "Blue Net", Lomonosov, Sovjet 1900-talets senare hälft.

Höjd 5,5 cm.
Koppar 12 st
Fat 12
Assietter 6.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5,5 cm.
Koppar 12 st
Fat 12
Assietter 6.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 298