Pall, plast, orange, märkt Artemide Milano, Efebino, Stacy Dukes, Italy 214316. Höjd ca 30 cm.
Taklampa, metall, vit, märkt Ateljé Lyktan, diameter ca 25 cm.

Pall med repor, slitage.
Taklampa med mindre slitage, saknar galler.

Pall med repor, slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
14377

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 871