Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Pall, plast, orange, märkt Artemide Milano, Efebino, Stacy Dukes, Italy 214316. Höjd ca 30 cm.
Taklampa, metall, vit, märkt Ateljé Lyktan, diameter ca 25 cm.

Pall med repor, slitage.
Taklampa med mindre slitage, saknar galler.

Högsta bud:
800 SEK
Utropspris: 1 200 SEK
Slutar om:
Sålt
27 apr 2012 kl. 20:22 CEST

Budhistorik

3 27 apr kl. 20:18800 SEK
Bevakningspriset800 SEK uppnåddes.
3 27 apr kl. 20:18700 SEK
3 27 apr kl. 20:18600 SEK
3 27 apr kl. 20:17500 SEK
2 27 apr kl. 13:18400 SEK
1 18 apr kl. 22:14300 SEK

Pall med repor, slitage.

Transport: Från 400 SEK

Hämta på plats
0 SEK

Transport till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
400 SEK
Tyskland
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
H9
Föremålsnr
14377

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 448

Med ett konto kan du spara sökningar, minneslista föremål och lägga bud. Att bli kund går snabbt och medlemskapet är kostnadsfritt.

När du blir kund godkänner du integritetspolicyn och användarvillkoren.

Har du redan ett konto? Härligt!