Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Pall, plast, orange, märkt Artemide Milano, Efebino, Stacy Dukes, Italy 214316. Höjd ca 30 cm.
Taklampa, metall, vit, märkt Ateljé Lyktan, diameter ca 25 cm.

Pall med repor, slitage.
Taklampa med mindre slitage, saknar galler.

Spinner 67273826e6c9796ea75b539cadbf9e8539db96d3529f8c1033fcf648bab5202e

Pall med repor, slitage.

Transport/leverans: Från 44 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
44 EUR
Storbritannien/Tyskland
72 EUR

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Storbritannien
London
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Försäkringskostnad kan tillkomma.

Läs mer om transport.

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
H9
Föremålsnr
14377

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 627

Har du redan ett konto? Härligt!