AKUSTISK GITARR, Levin modell 240. 1935.

1437385. AKUSTISK GITARR, Levin modell 240. 1935.

Serienummer 92288. Längd 99 cm. Hårdfodral.

Renoverad av Gammelgura, Roger Häggström, Örnsköldsvik. Har kolfiberstav i halsen, samt nya band och stämskruvar.

Bruksslitage. Repor. Märken. Totalrenoverad (se ovan).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 859