BJÖRN GIDSTAM. Efter. TRYCK, blyertssignerat, 1900-tal.

1436664. BJÖRN GIDSTAM. Efter. TRYCK, blyertssignerat, 1900-tal.

höjd 24 cm, bredd 19 cm.

mindre åldersslitage.

Björn Gidstam (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 24 cm, bredd 19 cm.

mindre åldersslitage.

Björn Gidstam (Född 1938)

Antal besök: 342