MODELLTÅGDELAR, Märklin, tåg och räls, 1900-tal.

1436295. MODELLTÅGDELAR, Märklin, tåg och räls, 1900-tal.

Märkling modell 2946.
Märklin SETHO 5190.
Märklin rak skena, 5106.

Mått ca. 29x46 cm.

Repor. Märken. Ytsmuts. Ej funktionstad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkling modell 2946.
Märklin SETHO 5190.
Märklin rak skena, 5106.

Mått ca. 29x46 cm.

Antal besök: 4 200