FICKUR med KRONOGRAF, Contetout. 1900-talets första kvartal.

143476. FICKUR med KRONOGRAF, Contetout. 1900-talets första kvartal.

Silver. Bruttovikt 96 g. Diameter 52 mm.

Bruksslitage. Repor, märken och minimala bucklor på boettens baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 825