BENGT LINDSTRÖM. FÄRGLITOGRAFI, Signerad.

143443. BENGT LINDSTRÖM. FÄRGLITOGRAFI, Signerad.

Med dedikation till namngiven person.
Mått 65 x 46 cm.

Fuktskada nederkant.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 65 x 46 cm.

Fuktskada nederkant.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 579