MATSERVIS, 53 delar, porslin, "Asiatic" Gustavsberg.

1434027. MATSERVIS, 53 delar, porslin, "Asiatic" Gustavsberg.

12 st djupa tallrikar
10 st mattallrikar
10 st bordstallrikar
12 st assietter
6 st uppläggningsfat
en såsskål
en mindre djup tallrik
en kanna.

Slitage, krackelyr, gulnad och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st djupa tallrikar
10 st mattallrikar
10 st bordstallrikar
12 st assietter
6 st uppläggningsfat
en såsskål
en mindre djup tallrik
en kanna.

Antal besök: 514