SVÄRD, 1800-talets början.

SVÄRD, 1800-talets början.
143394. SVÄRD, 1800-talets början.

Balja av läder. Upphittad i Vilhelmina, återfanns i en myr.

Hårt slitage, torkad balja, trasig söm, sprickor, rost, ej komplett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 774