MATSERVIS 43 delar, porslin, "Echt Cobalt", Schumann Arzberg tradition, 1900-tal.

1433739. MATSERVIS 43 delar, porslin, "Echt Cobalt", Schumann Arzberg tradition, 1900-tal.

12 mattallrikar
12 assietter
12 djupa tallrikar
1 såsskål
1 lockterrin
2 skålar
3 uppläggningsfat.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 mattallrikar
12 assietter
12 djupa tallrikar
1 såsskål
1 lockterrin
2 skålar
3 uppläggningsfat.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 915