BYRÅ, 2-lådig, rokokostil med marmorskiva, 1900-tal.

1433649. BYRÅ, 2-lådig, rokokostil med marmorskiva, 1900-tal.

Bredd 80 cm, djup 44 cm, höjd 75 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 261