2 FILBUNKESKÅLAR, 1800-tal, glas, omvikt kant.

1433066. 2 FILBUNKESKÅLAR, 1800-tal, glas, omvikt kant.

Filbunkeskålar med omvikt kant ca 1800-talets andra hälft, diameter på ca 14 cm.

Åldersslitage samt Bruksslitage, en med kantflisa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 322