JOHAN PERSSON. AKVARELL på papper, signerad, 1980-tal.

1431434. JOHAN PERSSON. AKVARELL på papper, signerad, 1980-tal.

höjd 29 cm, bredd 40 cm.

åldersslitage.

Johan Persson (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 29 cm, bredd 40 cm.

åldersslitage.

Johan Persson (Född 1950)

Antal besök: 706