SUNE BLOMQVIST. Olja på duk, signerad och daterad 1955.

143078. SUNE BLOMQVIST. Olja på duk, signerad och daterad 1955.

Mått 44 x 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 44 x 53 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 718