Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
SUNE BLOMQVIST. Olja på duk, signerad och daterad 1955.
143078. SUNE BLOMQVIST. Olja på duk, signerad och daterad 1955.
Mått 44 x 53 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 44 x 53 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 718