LAKAN/DUKAR, linne, 4-delar, 1800-tal.

1430044. LAKAN/DUKAR, linne, 4-delar, 1800-tal.

Med mittsöm. 175x114, 175x138, 205x120 cm, 212x120 cm.

Mindre fläckar och brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 279