MATSERVIS 58 delar, porslin, Bavaria, 1900-tal.

1429177. MATSERVIS 58 delar, porslin, Bavaria, 1900-tal.

flata 12 st, djupa 12 st, assetter 12 st, mindre assietter 12 st,
övriga delar 10 st.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

övriga delar 10 st.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 388