LILIAN BERG HAGENFELDT. Akvarell.

1428628. LILIAN BERG HAGENFELDT. Akvarell.

Laholms kyrka. Signerad. 23x16 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 2 701