TORBJÖRN ZETTERHOLM. Färgträsnitt.

1427762. TORBJÖRN ZETTERHOLM. Färgträsnitt.

Strandbild med koja. Signerad samt numrerad 40/100 ex
35x27 cm.

Gulnad.

Torbjörn Zetterholm (1921–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

35x27 cm.

Gulnad.

Antal besök: 303