MÅRTEN ANDERSSON. Litografi, "Kyss", signerad och numrerad, 57/260.

142714. MÅRTEN ANDERSSON. Litografi, "Kyss", signerad och numrerad, 57/260.

Storlek komposition, 51 x 32 cm.

Mårten Andersson (1934–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mårten Andersson (1934–2017)

Antal besök: 10 422