BORDSLAMPA, glas, trä. Karlstrand & Eifelt Kållered. 1960/70-tal.

142711. BORDSLAMPA, glas, trä. Karlstrand & Eifelt Kållered. 1960/70-tal.

Stomme av glas, sockel och hals i jakaranda. Höjd 56, 5 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 606