KAFFESERVIS, 38 delar, porslin, "Romanov" Golden Collection. 1900-talets slut.

1425357. KAFFESERVIS, 38 delar, porslin, "Romanov" Golden Collection. 1900-talets slut.

12 st kaffekoppar
12 st kaffefat
12 st assietter
gräddkanna
sockerskål.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st kaffekoppar
12 st kaffefat
12 st assietter
gräddkanna
sockerskål.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 953