Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Mattor & Textil
Textil
PARTI LAKAN, en låda 1900-tal.
1425310. PARTI LAKAN, en låda 1900-tal.
Lakan, dukar mm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Lakan, dukar mm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
306