BRITTA KARLSSON. Olja på duk, signerad.

142483. BRITTA KARLSSON. Olja på duk, signerad.

Vinterlandskap. Mått 44 x 44 cm.

Bruksslitage. Repor och märken på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 232