SOFFBORD "Capri", Johannes Andersen, Trensum Möbelfabrik. 1950/60-tal.

142469. SOFFBORD "Capri", Johannes Andersen, Trensum Möbelfabrik. 1950/60-tal.

Njurformat, teak. Bredd 170, djup 30/93, höjd 51 cm.

Slitage, märken, repor, lackbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 13 525