SOFFA, delvis teak, Svegards, Markaryd 1900-talets andra hälft.

1423467. SOFFA, delvis teak, Svegards, Markaryd 1900-talets andra hälft.

Bredd 135 cm, djup 73 cm, höjd 84 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 778