KASSAAPPARAT, 1900-talets första hälft.

1422510. KASSAAPPARAT, 1900-talets första hälft.

Bredd 63 cm. Djup 42 cm. Höjd 60 cm.

Övre glas med spricka. Skavmärken, färgbortfall och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 172