Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
SVEND ØRBECH JACOBSEN. Stadsbild, olja på duk, signerad Örbech.
14224. SVEND ØRBECH JACOBSEN. Stadsbild, olja på duk, signerad Örbech.
50 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 40 cm.
Auktionshuset Kolonn
3 256