FLASKSCHATULL, trä, med 2 FLASKOR, glas, 1800-tal.

1422107. FLASKSCHATULL, trä, med 2 FLASKOR, glas, 1800-tal.

höjd 24 cm, bredd 28 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 24 cm, bredd 28 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 397