GLAS (9), bl.a Hydman-Vallien, Iittala m.m, 19/2000-tal.

142201. GLAS (9), bl.a Hydman-Vallien, Iittala m.m, 19/2000-tal.

Orrefors, Iittala "Kastehelmi" m.m
Mått Ulrica Hydman-Vallien-fat: 33 cm i diameter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 700