SALTKAR, 1 par, silver, Stockholm 1813.

1420982. SALTKAR, 1 par, silver, Stockholm 1813.

otydliga mästarstämplar, höjd med hänklar 9 cm, längd med hänklar 11 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 428