ELDRAGSPEL, Hohner, Electravox, 1900-tal.

1420126. ELDRAGSPEL, Hohner, Electravox, 1900-tal.

Eldragspel komplett med modul.
Mått ca. 26x50x58 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca. 26x50x58 cm.

Antal besök: 8 684