2 TOMTAR, Terracotta, 1900-tal, 38 cm och 24 cm.

1419762. 2 TOMTAR, Terracotta, 1900-tal, 38 cm och 24 cm.

Tomtar med höjd på 38 och 24 cm.

Åldersslitage, stora tomten saknar redskapet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 302