Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
BERTIL BERG. Litografi, numrerad 48/230, signerad.
1419539. BERTIL BERG. Litografi, numrerad 48/230, signerad.
41 X 58,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 X 58,5 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
595