BIA PETERSSON. Olja på duk, signerad.

141919. BIA PETERSSON. Olja på duk, signerad.

Signerad BIA. Mått 60 x 45 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 6 846