SERVISDELAR, glas, 82 delar, "Juno" Kosta, 1800-talets slut.

141911. SERVISDELAR, glas, 82 delar, "Juno" Kosta, 1800-talets slut.

13 vinglas
14 vitvinsglas
23 likörglas
21 cherryglas
11 snapsglas.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 vinglas
14 vitvinsglas
23 likörglas
21 cherryglas
11 snapsglas.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 10 726