Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
HANS GÖRAN KÅVEMO. Litografi, "Potatisplockare" signerad, daterad -73.
141906. HANS GÖRAN KÅVEMO. Litografi, "Potatisplockare" signerad, daterad -73.
Mått 27 x 28 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 27 x 28 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 514