HANS GÖRAN KÅVEMO. Litografi, "Potatisplockare" signerad, daterad -73.

141906. HANS GÖRAN KÅVEMO. Litografi, "Potatisplockare" signerad, daterad -73.

Mått 27 x 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 27 x 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 873