COCKTAILGLAS, 12 st, silver, Ceson, Göteborg, 1971. Vikt 628 g.

141898. COCKTAILGLAS, 12 st, silver, Ceson, Göteborg, 1971. Vikt 628 g.

Stämplat K&BC. Höjd 9,5 cm.

Obetydligt bruksslitage. Små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplat K&BC. Höjd 9,5 cm.

Antal besök: 2 497