SKOMAKARLAMPA, Mässing med vitt glas, 1900-talets första hälft.

1418194. SKOMAKARLAMPA, Mässing med vitt glas, 1900-talets första hälft.

Skomakarlampa, diameter 26 cm, mässing med vit glas skärm, porslinsfattning.

Åldersslitage, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 535