PARTI TEXTILIER från Skåne, 4 delar. 1900-tal.

1418126. PARTI TEXTILIER från Skåne, 4 delar. 1900-tal.

Bonad med Bäckahäst. 55x63 cm
2 Mattor 62x119 cm
1 Matta 168x78 cm. Långsida med öglor för upphängning.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bonad med Bäckahäst. 55x63 cm
2 Mattor 62x119 cm

Brukslitage.

Antal besök: 341